Ponuka

LEKCIE

Skupinové a individuálne lekcie

Vediem lekcie jin jógy, gravid jógy a jemnej vinyasa/flow jógy vhodné pre začiatočníkov, ale aj pokročilých. Skupinové lekcie na dvoch miestach v Bratislave - Hot Yoga Centrum a Zen Flow Studio. Aktuálne rozvrhy sú na web stránkach oboch štúdií. 

Súkromné lekcie pre 1 či 2 osoby ušité na mieru klienta (gravid jóga, zdravý chrbát, správne dýchanie...).V prípade záujmu sa mi ozvite cez sociálne siete alebo prostredníctvom mailu.

Jógová terapia a jóga pre ženy (fertility jóga)

Jógová terapia nie sú len asány, ale holistický prístup k celému telu. Učí nás, že telo nie je len fyzické. Prístup fertility jógy učí ženy lepšie porozumieť svojmu telu, fázami ktoré prechádza vrámci svojho mesačného cyklu, ale aj života. Každá žena je jedinečná a neexistuje univerzálna zostava. Vo fertility jóge prihliadame na to, čo žena momentálne potrebuje - porozumieť svojmu cyklu, pri problémoch s menštruáciou, pripraviť sa na tehotenstvo, či obdobie menopauzy. Pozície z FJ podporujú prúdenie krvi a energie v reprodukčných
orgánoch,relaxačné techniky uvoľňujú napätie a stres.

Jin jóga a a zvukoterapia

Jin jóga sa zameriava na hĺbkovú prácu s telom a mysľou. Spomalí myseľ a obráti pozornosť do vnútra, cez  pozície jemne natiahne telo, zameriavajúc sa na spojivá, ich predĺženie a stimuláciu kĺbov. 

Cez zvukoterapiu sa rozvibrujú bunky v tele a nepokojná večne premýšľajúcu myseľ sa úplne ukľudní. Zvukoterapiu aj jin jógu dopĺňajú relaxačné techniky (pránická relaxácia, joga nidra apod.) či meditačné techniky (mindfulness, vedomé dýchanie )

 

+421 903 21 87 87

sladeckova.kika@gmail.com

 

26e0bf56-705f-4f6f-b0d3-5628069318fcpng       de8d34bd-e083-4a43-8772-df9efe850f97png